Pohovka Twist růžová
Verwandte Produkte
Pohovka Twist antracit
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,3 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist mátová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 61+90+83 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Dvousedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
na objednávku
€344,01 ohne MwSt.
€416,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 ohne MwSt.
€677,50
Pohovka Šarlota - šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€605,72 ohne MwSt.
€732,92
Rozkládací pohovka s ÚP LAPALIO, barva světle béžová
skladem - na ext. skladě
€362,26 ohne MwSt.
€438,33
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
