Pohovka 3 místná PRIMO béžová
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| délka: | 250 cm |
| šířka: | 96 cm |
| výška: | 90 cm |
| spaní: | 200/136 cm |
| automat rozklad: | ano |
| rozklad: | ano |
| úložný prostor: | ano |
| výška sedu: | 43 cm |
| polštář: | ano |
| látka: | Poso 100 |
| šiřka područky: | 25 cm |
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 09
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 ohne MwSt.
€677,50
€585,79
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€309,92 ohne MwSt.
€375
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
