Pohovka Lumi béžová
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x190 cm |
| Základní barva: | Salvador 2 |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
€585,79
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€309,92 ohne MwSt.
€375
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
nedostupné
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
€366,74 ohne MwSt.
€443,75
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 ohne MwSt.
€391,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Dvousedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Pohovka Šarlota - šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€605,72 ohne MwSt.
€732,92
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
