Pohovka Bojan tmavě šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 210 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 115x190 cm |
| Základní barva: | Inari 95 |
| Výška sedu: | 40 cm |
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
€680,79 ohne MwSt.
€823,75
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah tmavě šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
€366,74 ohne MwSt.
€443,75
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
