Pohovka Twist mátová
Verwandte Produkte
Pohovka Twist antracit
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,3 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist růžová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 96+83+72 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
Dvousedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Dvousedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
€680,79 ohne MwSt.
€823,75
€833,29
–50 %
Pohovka BOB 2 hnědá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
na objednávku
€344,01 ohne MwSt.
€416,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
nedostupné
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
