Pohovka Twist antracit
Verwandte Produkte
Pohovka Twist mátová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist růžová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Rozkládací pohovka Zoom světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
ab €474,86 ohne MwSt.
ab €574,58
Rozkládací pohovka Simon šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €275,14 ohne MwSt.
ab €332,92
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 83+90+96 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
pohovka trojsed Bellano
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €471,42 ohne MwSt.
ab €570,42
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva dark green
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 ohne MwSt.
€391,25
€443,75
–6 %
Rozkládací pohovka GATSBY I28/I22
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,0 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě 1
€342,29 ohne MwSt.
€414,17
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva elephant
skladem - na ext. skladě
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
