Pohovka Twist modrá
Verwandte Produkte
Pohovka Twist antracit
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,3 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist mátová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Pohovka Twist růžová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€275,14 ohne MwSt.
€332,92
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 79+83+90 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
€366,74 ohne MwSt.
€443,75
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 ohne MwSt.
€399,58
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Dvousedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
