Pohovka Twist růžová
Súvisiaci tovar
Pohovka Twist antracit
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist mátová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 61+90+83 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 bez DPH
€399,58
Dvousedačka, potah tmavě šedá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 bez DPH
€232,92
€959,92
–8 %
Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
€722,79 bez DPH
€874,58
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 bez DPH
€306,25
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
