Pohovka Twist mátová
Súvisiaci tovar
Pohovka Twist antracit
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 96+83+72 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka NOEL výběr látek
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku
€389,81 bez DPH
€471,67
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 bez DPH
€306,25
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 bez DPH
€399,58
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
