Pohovka Twist antracit
Súvisiaci tovar
Pohovka Twist mátová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací pohovka Zoom světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 - 6 týdnů
od €474,86 bez DPH
od €574,58
Rozkládací pohovka Simon šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €275,14 bez DPH
od €332,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 83+90+96 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP LAPALIO, barva světle béžová
skladem - na ext. skladě
€362,26 bez DPH
€438,33
Pohovka Šarlota - šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 - 6 týdnů
€605,72 bez DPH
€732,92
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 bez DPH
€306,25
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
