Pohovka Twist modrá
Súvisiaci tovar
Pohovka Twist antracit
Priemerné hodnotenie produktu je 4,3 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist mátová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Pohovka Twist růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 79+83+90 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 bez DPH
€537,08
€443,75
–6 %
Rozkládací pohovka GATSBY I28/I22
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě 1
€342,29 bez DPH
€414,17
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
