Pohovka Berenika modrá
Související produkty
Pohovka Berenika sv.šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Pohovka Berenika černá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Pohovka Berenika tm.hnědá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Detailní popis produktu
Berenika je moderní pohovka se snadným rozkladem a úložným prostorem. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohovka je potažena kvalitní potahovou látkou Malmo. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních. V ceně pohovky jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 93 cm |
| Hloubka: | 109 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x197 cm |
| Dělka: | 250 cm |
| Látka: | Malmo 79 |
Rozkládací pohovka NOEL výběr látek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku
9 355 Kč bez DPH
11 320 Kč
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 28/22
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5-8 týdnů
8 802 Kč bez DPH
10 650 Kč
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
6 628 Kč bez DPH
8 020 Kč
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
6 074 Kč bez DPH
7 350 Kč
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
8 802 Kč bez DPH
10 650 Kč
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
13 438 Kč bez DPH
16 260 Kč
ASB-4170 Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
10 653 Kč bez DPH
12 890 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
