Pohovka Bukiet světle šedá Akční látka
Související produkty
Pohovka Beti
2-6 týdnů
15 331 Kč bez DPH
18 550 Kč
Moderní rozkládací pohovka Beti vyniká svým skandinávským stylem...
Detailní popis produktu
Pohovka Bukiet je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design který se hodí do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 256 cm |
| Hloubka: | 103 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x200 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Látka: | Inari 91 |
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
6 843 Kč bez DPH
8 280 Kč
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
16 339 Kč bez DPH
19 770 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
