Pohovka Bukiet zelená Akční látka
Související produkty
Pohovka Beti
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-6 týdnů
15 331 Kč bez DPH
18 550 Kč
Moderní rozkládací pohovka Beti vyniká svým skandinávským stylem...
Detailní popis produktu
Pohovka Bukiet je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design který se hodí do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 256 cm |
| Hloubka: | 103 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x200 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Látka: | Malmo 37 |
13 399 Kč
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
nedostupné
6 611 Kč bez DPH
7 999 Kč
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
13 438 Kč bez DPH
16 260 Kč
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I95/I91
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku
16 339 Kč bez DPH
19 770 Kč
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku
6 116 Kč bez DPH
7 400 Kč
Rozkládací pohovka s ÚP ARVIKA, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
7 926 Kč bez DPH
9 590 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
