Pohovka Bukiet modrá Akční látka
Související produkty
Pohovka Beti
2-6 týdnů
15 331 Kč bez DPH
18 550 Kč
Moderní rozkládací pohovka Beti vyniká svým skandinávským stylem...
Detailní popis produktu
Pohovka Bukiet je skvělou volbou pro ty, kteří preferují funkční zpracování a design který se hodí do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který poslouží např. na lůžkoviny. Jednoduchým rozložením pomocí automatu, získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, která je složena z vlnitých pružin a kvalitní PUR pěny a také velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné a můžete si je přizpůsobit podle svých potřeb. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 256 cm |
| Hloubka: | 103 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x200 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| látka: | Malmo 81 |
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
13 438 Kč bez DPH
16 260 Kč
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
6 628 Kč bez DPH
8 020 Kč
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
8 802 Kč bez DPH
10 650 Kč
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
6 074 Kč bez DPH
7 350 Kč
Rozkládací pohovka s ÚP ARVIKA, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
7 926 Kč bez DPH
9 590 Kč
14 059 Kč
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
7 438 Kč bez DPH
9 000 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
