Pohovka Berenika červená
Související produkty
Pohovka Berenika sv.šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Pohovka Berenika tm.hnědá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Pohovka Berenika černá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Detailní popis produktu
Berenika je moderní pohovka se snadným rozkladem a úložným prostorem. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohovka je potažena kvalitní potahovou látkou Soro. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních. V ceně pohovky jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 93 cm |
| Hloubka: | 109 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x197 cm |
| Dělka: | 250 cm |
| Látka: | Soro 60 |
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
6 074 Kč bez DPH
7 350 Kč
10 650 Kč
–6 %
Rozkládací pohovka GATSBY I28/I22
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
skladem - na ext. skladě 1
8 215 Kč bez DPH
9 940 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
