Pohovka Berenika čokoládová
Související produkty
Pohovka Berenika sv.šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Pohovka Berenika tm.hnědá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Pohovka Berenika černá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 - 6 týdnů
14 438 Kč bez DPH
17 470 Kč
Detailní popis produktu
Berenika je moderní pohovka se snadným rozkladem a úložným prostorem. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem pomocí automatu vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohovka je potažena kvalitní potahovou látkou Malmo. Pohovku nabízíme v několika barevných provedeních. V ceně pohovky jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 93 cm |
| Hloubka: | 109 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x197 cm |
| Dělka: | 250 cm |
| Látka: | Malmo 28 |
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva elephant
skladem - na ext. skladě
6 074 Kč bez DPH
7 350 Kč
13 399 Kč
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
skladem - na ext. skladě
6 611 Kč bez DPH
7 999 Kč
Dvoumístná sedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
4 620 Kč bez DPH
5 590 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
