Pohovka Kaja šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 69 |
| Výška sedu: | 45 cm |
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 ohne MwSt.
€391,25
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
€285,12 ohne MwSt.
€345
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
Na objednávku
€254,82 ohne MwSt.
€308,33
€959,92
–8 %
Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,0 von 5 Sternen.
2-4 týdny
€722,79 ohne MwSt.
€874,58
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
