Sedací souprava L Lidie - hnědá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 56 cm |
| Šířka područky: | 23 cm |
| Dělka: | 306 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Blek P Torre 11 khaki
3 - 6 týdnů
€1 621,39 excl. VAT
€1 961,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
New
Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá
2-6 týdnů
from €585,06 excl. VAT
from €707,92
€875,83
–0 %
Rozkl. rohová sedačka s taburetem NEWPORT výběr barev
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
4 týdny
€722,79 excl. VAT
€874,58
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - khaki
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Rozkládací rohová sedačka TRINIDAD výběr barev
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€772,38 excl. VAT
€934,58
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - světle šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 excl. VAT
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 90 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
