Sedací souprava P Aladin - zelená
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 105 cm |
| Hloubka: | 98 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x250 cm |
| Výška sedu: | 51 cm |
| Výška opěráku: | 51 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Šířka područky: | 6 cm |
| Dělka: | 281 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 excl. VAT
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L světle modrá
3 - 6 týdnů
€921,83 excl. VAT
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava Blek P Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 excl. VAT
€1 487,92
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - fialková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
