Relaxační křeslo ušák Selene zelená
Related products
Tip
ušák Lord Coral
2-6 týdnů
€240,70 excl. VAT
€291,25
Elegantní křeslo ve skandinávském stylu.
Product detailed description
Pohodlné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Nožky jsou ze dřeva v barvě wenge, čalounění je z látky velvet v černé barvě (Bluvel 19). Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři.Additional parameters
| Category: | sedací soupravy |
|---|---|
| Šířka křesla: | 84 cm |
| Výška: | 104 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| Barva: | Kronos, Inari, Velvet |
| Materiál: | dřevo, látka |
| Hloubka křesla: | 90 cm |
| šířka sedu: | 50 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Výška noh: | 13 cm |
| nohy moření: | bílá, přírodní, černá, ořech |
| knoflíky: | látkové |
Action
Tip
FREEFREE
sedací souprava Boss U
2-8 týdnů
from €994,49 excl. VAT
from €1 203,33
Sedací souprava Valentino námořní
2-8 týdnů
€998,28 excl. VAT
€1 207,92
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Pohovka 2místná Valentino modrá
2-8 týdnů
from €635,68 excl. VAT
from €769,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
doprava zdarma
Sedací souprava Jacobs mini béžová
2-8 týdnů
from €925,62 excl. VAT
from €1 120
doprava zdarma
Sedací souprava Jacobs mini šedá
2-8 týdnů
from €925,62 excl. VAT
from €1 120
doprava zdarma
Rohová sedací souprava Jacobs krémová
2-8 týdnů
from €922,17 excl. VAT
from €1 115,83
Pohovka trojsed Omega Lux zrzavá hnědá
2-8 týdnů
€412,88 excl. VAT
€499,58
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
Tip
FREEFREE
Sedací souprava Boss U béžová
2-8 týdnů
from €1 124,31 excl. VAT
from €1 360,42
Křeslo Valentino modrá
2-8 týdnů
from €424,93 excl. VAT
from €514,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Add a comment
List of discussions
P
Pavel
03/10/2023 17:20
Vytváří krásný set s křeslem, stejně pečlivě vyrobený, velmi pohodlný jako podnožka i samostatně jako přídavné sedátko. vřele doporučuji.
