Sedací souprava L Dornia Solar 59 - červená
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 92 cm |
| Hloubka: | 170 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 192x125 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška opěráku: | 54 cm |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Dělka: | 257 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Monolith 37 zelená
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - zelená
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 excl. VAT
€1 529,88
Sedací souprava Lola L béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€981,75 excl. VAT
€1 187,92
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
