Sedací souprava Corny L modrá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| EAN: | 5903211048869 |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 106 cm |
| Výška sedu: | 51 cm |
| Výška područky: | 60 cm |
| Výška opěráku: | 54 cm |
| Hloubka sedu: | 88 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 53 cm |
| Šířka područky: | 20 cm |
| Dělka: | 314 cm |
Sedací souprava Lola L béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€981,75 excl. VAT
€1 187,92
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - khaki
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L oranžovo-hnědá
3 - 6 týdnů
€921,83 excl. VAT
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 excl. VAT
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - khaki
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - khaki
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 - 6 týdnů
€1 690,81 excl. VAT
€2 045,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
New
Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá
2-6 týdnů
from €585,06 excl. VAT
from €707,92
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
