Pohovka Twist růžová
Related products
Pohovka Twist antracit
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Pohovka Twist mátová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Pohovka Twist modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 61+90+83 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
pohovka trojsed Bellano
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €471,42 excl. VAT
from €570,42
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 28/22
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5-8 týdnů
€366,74 excl. VAT
€443,75
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 excl. VAT
€420,42
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
