Pohovka Twist antracit
Related products
Pohovka Twist mátová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Pohovka Twist modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Pohovka Twist růžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Rozkládací pohovka Zoom světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 - 6 týdnů
from €474,86 excl. VAT
from €574,58
Rozkládací pohovka Simon šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €275,14 excl. VAT
from €332,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 83+90+96 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP LAPALIO, barva světle béžová
skladem - na ext. skladě
€362,26 excl. VAT
€438,33
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 28/22
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5-8 týdnů
€366,74 excl. VAT
€443,75
€833,29
–50 %
Pohovka BOB 2 hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€275,45 excl. VAT
€333,29
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 excl. VAT
€420,42
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
