Pohovka Twist mátová
Related products
Pohovka Twist antracit
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Pohovka Twist modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Pohovka Twist růžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šířka:: | 192 cm |
| Výška:: | 95 cm |
| Hloubka:: | 90 cm |
| Lehací plocha:: | 192 x 123 cm |
| Látka: | Malmo 96+83+72 |
| Výplň: | Vlnové pružiny + pěna T25 |
| Dřevěné nohy: | ano |
| Rozkládací: | ano |
| Úložný prostor: | ano |
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€254,82 excl. VAT
€308,33
pohovka trojsed Bellano
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €471,42 excl. VAT
from €570,42
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 excl. VAT
€677,50
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
