pohovka Monaco žlutá
Related products
pohovka Monaco modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€641,25 excl. VAT
€641,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šírka: | 240 cm |
| Hloubka: | 96 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 33/77 cm |
| Výška sedací plochy: | 42 cm |
| Výška područek: | 59 cm |
| Výška polštářu: | 52 cm |
| Šířka sedací plochy: | 200 cm |
| Spací plocha: | 200 x 140 cm |
| látka: | Velluto |
Pohovka Šarlota - šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 - 6 týdnů
€605,72 excl. VAT
€732,92
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 28/22
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5-8 týdnů
€366,74 excl. VAT
€443,75
pohovka dvojsed Bellano
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €397,73 excl. VAT
from €481,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
