pohovka Monaco modrá
Related products
pohovka Monaco žlutá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€641,25 excl. VAT
€641,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Šírka: | 240 cm |
| Hloubka: | 96 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 33/77 cm |
| Výška sedací plochy: | 42 cm |
| Výška područek: | 59 cm |
| Výška polštářu: | 52 cm |
| Šířka sedací plochy: | 200 cm |
| Spací plocha: | 200 x 140 cm |
| látka: | Velluto 11 |
€443,75
–6 %
Rozkládací pohovka GATSBY I28/I22
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě 1
€342,29 excl. VAT
€414,17
Rozkládací pohovka s ÚP LAPALIO, barva světle béžová
skladem - na ext. skladě
€362,26 excl. VAT
€438,33
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva dark green
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 excl. VAT
€391,25
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 excl. VAT
€399,58
€959,92
–8 %
Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
€722,79 excl. VAT
€874,58
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
