Pohovka Lumi béžová
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x190 cm |
| Základní barva: | Salvador 2 |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
€680,79 excl. VAT
€823,75
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
€959,92
–8 %
Pohovka Wiberg Aston 17/Trinity 13
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
€722,79 excl. VAT
€874,58
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva mustard
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€254,82 excl. VAT
€308,33
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
