Pohovka Lumi hnědá
Related products
Pohovka Scarlet
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €288,91 excl. VAT
from €349,58
pohovka Mini žlutá/šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €218,66 excl. VAT
from €264,58
pohovka Scandi
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €268,25 excl. VAT
from €324,58
pohovka Kora
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €340,56 excl. VAT
from €412,08
pohovka Luna
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €476,93 excl. VAT
from €577,08
pohovka Kora Plus tmavě šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €340,56 excl. VAT
from €412,08
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| šířka: | 235 cm |
| hloubka: | 94 cm |
| výška: | 91 cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| hloubka sedu: | 53 cm |
| výška opěrky: | 55 cm |
| výška zad: | 43 cm |
| plocha na spaní: | 145 x 190 cm |
| úložný prostor: | ano |
| automat rozklad: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 excl. VAT
€391,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
nedostupné
€275,45 excl. VAT
€333,29
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 28/22
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5-8 týdnů
€366,74 excl. VAT
€443,75
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€275,45 excl. VAT
€333,29
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
