Rozkládací pohovka Bora
Related products
pohovka Kora
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €340,56 excl. VAT
from €412,08
pohovka Mini žlutá/šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €218,66 excl. VAT
from €264,58
pohovka Luna
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €476,93 excl. VAT
from €577,08
pohovka Kora Plus tmavě šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €340,56 excl. VAT
from €412,08
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| délka: | 214 cm |
| šířka: | 89 cm |
| výška: | 88 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| výška sedu: | 40 cm |
| výška opěrky: | 56 cm |
| rozkládací: | ano |
| spací plocha: | 190 / 115 cm |
| úložný prostor: | ano |
| látka: | Inari |
Trojsedák PETRA světle šedá/ořech
skladem - na ext. skladě
€275,14 excl. VAT
€332,92
€345
–22 %
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
€220,04 excl. VAT
€266,25
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I95/I91
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€680,79 excl. VAT
€823,75
Pohovka Silva šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 - 6 týdnů
€604,34 excl. VAT
€731,25
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 excl. VAT
€399,58
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
