Křeslo ušák Leona List
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Poly |
| celočalouněná záda: | ano |
Křeslo "ušák", potah žlutá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€120,18 excl. VAT
€145,42
Křeslo "ušák" s podnožkou, potah hnědá látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€151,17 excl. VAT
€182,92
Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
skladem - na ext. skladě
€189,05 excl. VAT
€228,75
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah stříbrná látka
skladem - na ext. skladě
€292,36 excl. VAT
€353,75
New
Křeslo "ušák", krémová látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
€151,17 excl. VAT
€182,92
Křeslo, lanýžová látka, dřevěné nohy - masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€199,38 excl. VAT
€241,25
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah šedá látka, 2 motory 240V/29V
skladem - na ext. skladě
€498,97 excl. VAT
€603,75
Relaxační křeslo, manuální ovládání, světle šedá látka
skladem - na ext. skladě
€216,60 excl. VAT
€262,08
Křeslo polohovací elektrické, 1 motor, krémová látka, bezdrátové nabíjení pro mobilní telefon
skladem - na ext. skladě
€371,55 excl. VAT
€449,58
New
Křeslo relaxační s podnožkou, šedý manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
€123,62 excl. VAT
€149,58
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
