Křeslo ušák Lord černá
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Alove |
| celočalouněná záda: | ano |
Relaxační křeslo, manuální ovládání, hnědá látka
skladem - na ext. skladě
€216,60 excl. VAT
€262,08
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah hnědá látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
Více než 12 týdnů
€337,12 excl. VAT
€407,92
€416,63
–40 %
Masážní křeslo DELUXE béžové
skladem - na ext. skladě
€206,58 excl. VAT
€249,96
Křeslo polohovací, eletrické, šedá látka.
skladem - na ext. skladě
€309,57 excl. VAT
€374,58
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah coffee látka v dekoru vintage, 1 motor 240V
skladem - na ext. skladě
€337,12 excl. VAT
€407,92
Křeslo, potah modrá voděodolná látka, kovové nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€154,61 excl. VAT
€187,08
Křeslo, potah béžová voděodolná látka, kovové nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€154,61 excl. VAT
€187,08
TV křeslo s elektrickým polohováním, držák telefonu, uložný box, zabudované ovládání, USB-A a USB-C, rotace do 240°, hou
skladem - na ext. skladě
€485,19 excl. VAT
€587,08
Křeslo, potah šedá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€96,07 excl. VAT
€116,25
Křeslo "ušák", potah žlutá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€120,18 excl. VAT
€145,42
New
Křeslo relaxační s podnožkou, růžový manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
€123,62 excl. VAT
€149,58
Relaxační křeslo, manuální ovládání, světle šedá látka
skladem - na ext. skladě
€216,60 excl. VAT
€262,08
Křeslo, potah lanýžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€130,51 excl. VAT
€157,92
TV křeslo, coffee látka, kov černá TV-5053 COF3
skladem - na ext. skladě
€337,12 excl. VAT
€407,92
Pohodlné televizní křeslo s příjemnou látkou hnědé barvy imitující broušenou kůži je na stabilní...
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
