Křeslo ušák Lord tmavě šedá
Related products
Tip
Křeslo ušák Leona List
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
€240,70 excl. VAT
€291,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Alove |
| celočalouněná záda: | ano |
€437,46
–42 %
Relaxační masážní křeslo s podnožkou béžové K36
skladem - na ext. skladě
€206,58 excl. VAT
€249,96
€112,29
–55 %
Křeslo LISA zelené K78
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€41,29 excl. VAT
€49,96
Křeslo polohovací elektrické, 1 motor, šedá látka, bezdrátové nabíjení pro mobilní telefon
skladem - na ext. skladě
€371,55 excl. VAT
€449,58
Relaxační masážní křeslo s výhřevem, 8bodová vibrační masáž, zvedací systém, USB, šedá látka
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
5 týdnů
€340,56 excl. VAT
€412,08
Křeslo, potah šedá voděodolná látka, kovové nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€154,61 excl. VAT
€187,08
€416,63
–40 %
Masážní křeslo DELUXE šedé
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€206,58 excl. VAT
€249,96
Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
skladem - na ext. skladě
€189,05 excl. VAT
€228,75
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah stříbrná látka
skladem - na ext. skladě
€292,36 excl. VAT
€353,75
€694,38
–40 %
Relaxační křeslo COMFORT šedé
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€344,32 excl. VAT
€416,63
Křeslo, potah modrá manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€137,40 excl. VAT
€166,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
