sedací souprava Toreto
Verwandte Produkte
sedací souprava Toreto modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto písková
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€447,31 ohne MwSt.
€541,25
sedací souprava Toreto cappuccino
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA (LECH) 36 |
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Blek L Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 ohne MwSt.
€1 487,92
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Neu
Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá
2-6 týdnů
ab €585,06 ohne MwSt.
ab €707,92
Sedací souprava Lola L béžová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
3 - 6 týdnů
€981,75 ohne MwSt.
€1 187,92
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 ohne MwSt.
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - khaki
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
