sedací souprava Toreto světle šedá
Verwandte Produkte
sedací souprava Toreto
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto cappuccino
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto písková
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€447,31 ohne MwSt.
€541,25
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA (LECH) 15 |
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - žlutá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 90 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Toro P světle modrá
3 - 6 týdnů
€921,83 ohne MwSt.
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
€894,63 ohne MwSt.
€1 082,50
Neu
Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá
2-6 týdnů
ab €585,06 ohne MwSt.
ab €707,92
doprava zdarma
Sedací souprava Toro P oranžovo-hnědá
3 - 6 týdnů
€921,83 ohne MwSt.
€1 115,42
doprava zdarma
Sedací souprava Blek L Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 ohne MwSt.
€1 487,92
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
