sedací souprava Toreto khaki
Verwandte Produkte
sedací souprava Toreto
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto cappuccino
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€412,88 ohne MwSt.
€499,58
sedací souprava Toreto písková
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€447,31 ohne MwSt.
€541,25
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA 40 |
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Lidie - khaki
3 - 6 týdnů
€1 690,81 ohne MwSt.
€2 045,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Aladin - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Monolith 37 zelená
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
€894,63 ohne MwSt.
€1 082,50
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
