Rozkládací pohovka Riva tmavá šedá
Verwandte Produkte
Rozkládací pohovka Riva modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€324,58 ohne MwSt.
€324,58
Rozkládací pohovka Riva světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€324,58 ohne MwSt.
€324,58
Rozkládací pohovka Zoom světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
ab €474,86 ohne MwSt.
ab €574,58
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka: | 192 cm |
| Hloubka: | 91 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Výška sedací plochy: | 46 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 56 cm |
| látka: | manila 19 |
| výplň: | Vlnová pružina |
| nohy: | masiv |
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
€366,74 ohne MwSt.
€443,75
Pohovka Silva šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€604,34 ohne MwSt.
€731,25
Rozkládací pohovka NOEL výběr látek
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
Na objednávku
€389,81 ohne MwSt.
€471,67
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
€285,12 ohne MwSt.
€345
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 ohne MwSt.
€537,08
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
nedostupné
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
