Rozkládací pohovka Riva růžová
Verwandte Produkte
Rozkládací pohovka Riva modrá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€324,58 ohne MwSt.
€324,58
Rozkládací pohovka Riva světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€324,58 ohne MwSt.
€324,58
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka: | 192 cm |
| Hloubka: | 91 cm |
| Výška: | 94 cm |
| Výška sedací plochy: | 46 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 56 cm |
| látka: | Manila 09 |
| nohy: | masiv |
| výplň: | Vlnová pružina |
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
€680,79 ohne MwSt.
€823,75
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah tmavě šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 09
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 ohne MwSt.
€537,08
Dvousedačka, potah šedobéžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
skladem - na ext. skladě
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 ohne MwSt.
€677,50
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
