Rozkládací křeslo Bela světle zelená
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | sedací soupravy |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Výplň sedadla: | vysoce elastická pěna |
| Úložný prosto: | ano |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| plocha na spaní: | 188×82 cm |
| rozkládací: | ano |
| látka: | Alfa 4 |
| Výška opěradla: | 50 cm |
Atraktivní pohovka ve skandinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava.
Atraktivní pohovka ve skandinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Atraktivní pohovka ve skandinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
