Rozkládací křeslo Bela Lux velbloudí
Súvisiaci tovar
Křeslo Bela Lux modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux starorůžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux tmavě šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | sedací soupravy |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Výplň sedadla: | vysoce elastická pěna, vlnité pružiny |
| Úložný prosto: | ano |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| plocha na spaní: | 188×82 cm |
| rozkládací: | ano |
| látka: | Terra 48 |
| Výška opěradla: | 50 cm |
doprava zdarma
Rohová sedací souprava Jacobs šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €922,17 bez DPH
od €1 115,83
Relaxační křeslo ušák Selene zelená - květ
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
€232,44 bez DPH
€281,25
Akcia
doprava zdarma
Sedací souprava Volare 3+2+1 cappuccino
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €994,83 bez DPH
od €1 203,75
Relaxační křeslo ušák Selene světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
€226,93 bez DPH
€274,58
Akcia
doprava zdarma
Sedací souprava Volare 3+2+1 cihlová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €994,83 bez DPH
od €1 203,75
Křeslo Valentino zelená ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €424,93 bez DPH
od €514,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
€415,83
–32 %
Relaxační křeslo ušák Selene žlutá - mix
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
€232,44 bez DPH
€281,25
Pohovka trojsed Omega Lux šedá Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava.
Pohovka 2místná Valentino modrá ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €635,68 bez DPH
od €769,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
