Rozkládací křeslo Bela Lux tmavě šedá
Súvisiaci tovar
Křeslo Bela Lux modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux starorůžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux velbloudí
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€275,14 bez DPH
€332,92
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | sedací soupravy |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Výplň sedadla: | vysoce elastická pěna, vlnité pružiny |
| Úložný prosto: | ano |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| plocha na spaní: | 188×82 cm |
| rozkládací: | ano |
| látka: | Terra 96 |
| Výška opěradla: | 50 cm |
Pohovka Volare 3místná cihlová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €478,31 bez DPH
od €578,75
Pohovka Volare 3místná silver
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €478,31 bez DPH
od €578,75
Akcia
doprava zdarma
Sedací souprava Volare 3+2+1 krémová
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €994,83 bez DPH
od €1 203,75
ZADARMOZADARMO
€1 619,17
–38 %
sedací souprava
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€826,45 bez DPH
€1 000
doprava zdarma
Sedací souprava Jacobs mini cappuccino
2-8 týdnů
od €925,62 bez DPH
od €1 120
ZADARMOZADARMO
Sedací souprava Valentino 3+2+1 růžová Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €1 945,25 bez DPH
od €2 353,75
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Křeslo Vegas vínová Ve více barvách
2-8 týdnů
od €240,70 bez DPH
od €291,25
Atraktivní pohovka ve skandinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!
Pohovka dvojsed Omega Lux černá Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€378,45 bez DPH
€457,92
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
