Rozkládací křeslo Bela modrá
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | sedací soupravy |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Výplň sedadla: | vysoce elastická pěna |
| Úložný prosto: | ano |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| plocha na spaní: | 188×82 cm |
| rozkládací: | ano |
| látka: | Alfa 14 |
| Výška opěradla: | 50 cm |
Boss je rohová sedačka která už na první pohled pobízí k odpočinku.
Boss je rohová sedačka která už na první pohled pobízí k odpočinku.
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava.
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava.
Boss je rohová sedačka která už na první pohled pobízí k odpočinku.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
