sedací souprava Toreto světle šedá
Súvisiaci tovar
sedací souprava Toreto
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
sedací souprava Toreto modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
sedací souprava Toreto cappuccino
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
sedací souprava Toreto písková
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€447,31 bez DPH
€541,25
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA (LECH) 15 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia šedo-zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - khaki
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Nadia Black - černá
3 - 6 týdnů
€1 680,89 bez DPH
€2 033,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Lincoln 83 béžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Nadia Black - černá
3 - 6 týdnů
€1 201,45 bez DPH
€1 453,75
Sedací souprava Lola L béžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 - 6 týdnů
€981,75 bez DPH
€1 187,92
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia šedo/zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
