sedací souprava Toreto růžová
Súvisiaci tovar
sedací souprava Toreto
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
sedací souprava Toreto modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
sedací souprava Toreto cappuccino
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€412,88 bez DPH
€499,58
sedací souprava Toreto písková
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€447,31 bez DPH
€541,25
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | rohové |
|---|---|
| rozměry: | 235 x 150 x 89 cm |
| výška sedu: | 45 cm |
| spaní: | 198 x 120 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| výška: | 89/77 cm |
| Úložný prostor: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Výplň: | pružina bonell |
| látka: | MANILA 09 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
Novinka
Rohová sedací souprava Alba Bis hnědá
2-6 týdnů
od €585,06 bez DPH
od €707,92
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 bez DPH
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Blek L Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 bez DPH
€1 487,92
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Monolith 37 zelená
3 - 6 týdnů
€1 059,09 bez DPH
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 bez DPH
€1 281,50
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
