Rozkládací sedací souprava Carlos světle šedá
Súvisiaci tovar
Rozkládací sedací souprava Carlos šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na dotaz
€653,93 bez DPH
€791,25
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | rohové |
|---|---|
| Šířka: | 265 cm |
| hloubka: | 170 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| plocha na spaní: | 120 x 220 cm |
| Výplň sedadla: | Vlnová pružina |
| Rozklad: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Látka: | Velo 632 |
Rozkládací rohová sedačka TRINIDAD výběr barev
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Na objednávku
€772,38 bez DPH
€934,58
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 bez DPH
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 9 hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Monolith 37 zelená
3 - 6 týdnů
€1 059,09 bez DPH
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Blek P Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 bez DPH
€1 487,92
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
