Rozkládací sedací souprava Carlos modrá
Súvisiaci tovar
Rozkládací sedací souprava Carlos světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na dotaz
€653,93 bez DPH
€791,25
Rozkládací sedací souprava Carlos šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na dotaz
€653,93 bez DPH
€791,25
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | rohové |
|---|---|
| Šířka: | 265 cm |
| hloubka: | 170 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| plocha na spaní: | 120 x 220 cm |
| Výplň sedadla: | Vlnová pružina |
| Rozklad: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Látka: | Velo 631 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Blek L Inari 91 šedá
3 - 6 týdnů
€1 229,69 bez DPH
€1 487,92
doprava zdarma
Sedací souprava P Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
€875,83
–0 %
Rozkl. rohová sedačka s taburetem NEWPORT výběr barev
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
4 týdny
€722,79 bez DPH
€874,58
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
rohová sedací souprava Alba
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
€573,69 bez DPH
€694,17
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 9 hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 bez DPH
€1 601,88
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
