Postel Muna 180 s osvětlením černá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | postele, válendy |
|---|---|
| šířka: | 186 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 18 |
doprava zdarma
ZADARMOZADARMO
od €1 457,92 až –42 %
kontinentální postel 160 LUCIA (boxspring) Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €688,36 bez DPH
od €832,92
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Mauro 180 silver
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€605,72 bez DPH
€732,92
Postel Kolumbia 160 petrolejová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€602,27 bez DPH
€728,75
postel Cairo 180 Ve více barvách
2-8 týdnů
od €516,18 bez DPH
od €624,58
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Wave 160 růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€618,45 bez DPH
€748,33
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
