Postel Wave 180 šedá
Súvisiaci tovar
Postel Wave 180 růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€636,71 bez DPH
€770,42
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | postele, válendy |
|---|---|
| Šířka: | 186 cm |
| Výška: | 103 cm |
| hloubka: | 211 cm |
| Výška sedu: | 60 cm |
| látka: | Manila 16+Tilia 90 |
| nohy: | kovové |
| matrace 17 cm: | taštičková |
| topper T25: | ano |
| úložný prostor: | ano |
| plynové písty: | ano |
Postel Cairo 160 šedá Ve více barvách
2-8 týdnů
€504,48 bez DPH
€610,42
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Wave 160 šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€618,45 bez DPH
€748,33
Postel Muna 160 s osvětlením béžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€649,11 bez DPH
€785,42
Postel Wave 180 růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€636,71 bez DPH
€770,42
Postel Cairo 180 šedá Ve více barvách
2-8 týdnů
€550,62 bez DPH
€666,25
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Muna 160 s osvětlením modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€649,11 bez DPH
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením žlutá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€649,11 bez DPH
€785,42
Postel Mauro 180 silver
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€605,72 bez DPH
€732,92
Postel Cairo 160 modrá Ve více barvách
2-8 týdnů
€504,48 bez DPH
€610,42
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
