Postel Mauro 160 béžová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | postele, válendy |
|---|---|
| Úložný prosto: | ne |
| matrace: | taštičkovým pružinovým jádrem |
| nohy: | černé plastové |
| látka: | Matana |
| Tloušťka matrace: | 18 cm |
| Výška sedu: | 58 cm |
| Délka: | 210 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Šířka: | 170 cm |
Postel Kolumbia 180 tmavá šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€638,78 bez DPH
€772,92
Postel Muna 160 s osvětlením žlutá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€649,11 bez DPH
€785,42
Postel Cairo 180 modrá Ve více barvách
2-8 týdnů
€550,62 bez DPH
€666,25
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Kolumbia 180 světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€638,78 bez DPH
€772,92
doprava zdarma
od €1 547,50 až –40 %
kontinentální postel 180 Giardino (s polohováním) Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €764,12 bez DPH
od €924,58
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
doprava zdarma
od €1 457,92 až –40 %
kontinentální postel 180 LUCIA (boxspring) Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 3,2 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
od €719,36 bez DPH
od €870,42
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Kolumbia 160 tmavá šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€602,27 bez DPH
€728,75
Postel Wave 160 růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€618,45 bez DPH
€748,33
doprava zdarma
ZADARMOZADARMO
od €1 547,50 až –42 %
kontinentální postel 160 LUCIA ( s polohováním) Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-4 týdny
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
